Żuraw stanął oko w oko z aligatorem. Po wyjściu z wody gad zaczął podążać w kierunku swojej potencjalnej ofiary. Ptak wyglądał na wystraszonego, ale nie trzeba było dużo czasu, żeby role się odwróciły.

Sytuację, do której doszło w rejonie miasta Sarasota na Florydzie, udało się uwiecznić na nagraniu.

Czytaj dalej ➡

Źródło: tvn24.pl

Ostatnio dodane

Pomógł kochany pies! Szczęśliwy finał poszukiwań dwojga seniorów.

​Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania dwojga zaginionych wczoraj seniorów. Jednym z nich była 92-latka z gminy Biłgoraj (Lubelskie), która późnym wieczorem wyszła z domu i udała się w nieznanym kierunku. Drugim zaginionym był 80-latek z gminy Końskowola (Lubelskie).

Więcej…

"Niespełnieni paparazzi" zagrożeniem dla fok

Przełom marca i kwietnia to czas, gdy na plażach Bałtyku pojawiają się pierwsze tegoroczne szczeniaki foki szarej. Maluchy odpoczywają, ale zdarza się, że ich obecność na plaży jest wołaniem o pomoc.

Więcej…

Zakaz trzymania rybek w kuli z wodą

Zakaz hodowania rybek w okrągłych akwariach - to jeden z przepisów z rozporządzenia opracowanego przez władze miasta Treviso na północy Włoch. Jak podkreślono w uzasadnieniu, pływanie w kółko sprawia, że rybki są otępiałe.

Więcej…

Boicie się pająków? Właśnie odkryto nowy „bardzo duży” gatunek pająka. Ukrywa się pod ziemią

Każdy kolejny nowy gatunek pająka to nieprzyjemna wiadomość dla osób cierpiących na arachnofobię. Co wiadomo o odkryciu z Australii? Ten okaz zaskoczył naukowców swoimi rozmiarami.

Więcej…

Wilki atakują psy w gminie Nozdrzec. Reks z Wesołej miał szczęście [WIDEO Z MONITORINGU]

Na podkarpaciu grasują wilki.
Gdyby pan Grzegorz nie usłyszał w środku nocy skowytu swojego psa, czworonóg byłby już martwy. - Na Reksa rzuciły się wilki - wyznał nam mieszkaniec Wesołej w gminie Nozdrzec (powiat brzozowski). Zobacz zapis z monitoringu.

Więcej…

Znęcali się nad krowami. Wygłodzone tonęły we własnych odchodach. Sąd zdecydował w sprawie matki i syna.

Na szczęście wyrok jest prawomocny! Dwoje rolników z gminy Pisz (woj. warmińsko-mazurskie) oskarżonych o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad stadem bydła zostało skazanych na kary po półtora roku pozbawienia wolności. Zwierzęta tonęły we własnych odchodach. 

Więcej…

Jadowity wąż spał w jej pościeli. Razem sobie spali ;)

W Australii wszystko jest możliwe :) Mieszkanka Queensland znalazła w swoim łóżku dwumetrowego węża. Gad wylegiwał się w pościeli. Okazało się, że to jeden z najbardziej jadowitych węży na świecie. Kobieta szybko wezwała na pomoc specjalistę.

Więcej…

od 5 lat nie ma go z nami. Powstał film o Sudanie, ostatnim nosorożcu północnym.

Powstał piękny i wzruszający film o Sudanie o wielkim i niesamowitym zwierzęciu. Film przedstawia historię życia tego niezapomnianego nosorożca, który został uśpiony 5 lat temu.

Więcej…

Masz tę grupę krwi? Kleszcze nie potrafią się jej oprzeć

Ugryzienie kleszcza może być naprawdę niebezpieczne. Przenosi bowiem poważne choroby, takie jak borelioza. Kto jest na nie najbardziej narażony? Okazuje się, że te niewielkie pajęczaki upodobały sobie pewną grupę krwi.

Więcej…

sposób na zdrowsze i szczęśliwsze życie - Pies

Doskonałym lekarstwem na problemy psychiczne, nadmierną masę ciała i wszelkie choroby z tym związane jest Pies. Potwierdziły to badania przeprowadzone w Australii i Wielkiej Brytanii.

Więcej…